tým nočních šifrovacích her

Popocatepetl

úvod členové naše účasti fotografie reportáže kniha návštěv odkazy

domácí


Láďa

46 let, Ladislav Kvasnička

1,2,4-18,20,21,101 Tmou
2002-2018,20 Bedna
2,3,4,5,6, Osud, O5, Široko daleko
2004,05,06,07 Svíčky
2 Lampa
3,4,007,2010,12,13,15,16,18,19 Matrix
2011 Sešlost
6 Do půlnoci
2002 Breckou, 2009 Dark City
2011,12,13,14 Sendvič
2013,14,15,17,18,19.20 Po trati
2016 Podzimní, 2019 LiH

Pavel

Pavel Vach, 45 let

Tmou 4-21,101
Bedna 2002-2020
Osud 2,3,4,5,6, O5, Široko daleko
Svíčky 2005,06,07,13,15
Matrix 3,4,007,2010-12,2015-18
Sešlost 2010,11, Do půlnoci 6
Dark City 2009, Breckou 2002
Sendvič 2011,12,13,14
Zacyklení 2010,13,14
Po trati 2013,14,15,17,18,19,20
Palapeli 2013,15, Deziluze 2015
Po škole 2016, Podzimní 2016
Kokořínský komár 2017, LiH 2019

Bára

Barbora Ječmenová

2011,2013-2018,19,20 Bedna
2011 Sešlost
13,15,16,19,20,21,101 Tmou
6 Osud
2013,15 Svíčky
2015,17 Matrix
2013,14 Sendvič
2013,14,15,17,18,20 Po trati
2013,14 Zacyklení
2013,15 Palapeli
2015 Deziluze
2016 Po škole, 2016 Podzimní
2017 Kokořínský komár, 2019 LiH

Radim

Radim Tyleček, 39 let

Tmou 10,11,13-21,101
Bedna 2010,12,13,14,18,20
Osud 5,6, O5
Svíčky 2013
Matrix 3,4,007, 2010-12,2015-19
Dark City 2009
Sešlost 2011
Sendvič 2014
Zacyklení 2010,11,13,14
Palapeli 2013,15
Po trati 2014,15,16
Deziluze 2015

Kája

45 let, Karel Cibulka

7,12,13,14,16-21,101 Tmou
2006-2017 Bedna
2, 3, 4, 5 Osud, O5, Široko daleko
2005,6,13 Svíčky
2,3 Lampa
3,007,2010-12,2015-18 Matrix
2010 Sešlost
2009 Dark City
2012 Sendvič
2013,14,16,17,18 Po trati
2016 Podzimní

Tomáš

Tomáš Kadlec, 47 let

Tmou 2,11,15
Bedna 2006,9,10,16,17,19
Osud 4,6, Široko daleko
Svíčky 2007
Lampa 3
Matrix 4,2011,12
Do půlnoci 6
Sešlost 2011
Sendvič 2012,13,14
Po trati 2013,15,16,17,19
Po škole 2016








naše budoucnost

Myšák

Michal Vach

2017 Kokořínský komár

Jenda

Jan Bartoš

Kokořínský komár 2017

Veronika

Veronika Kalecová

2019 Po trati








naše minulost

Petra

Petra Kvasničková

1,2,3,4,5,6,7,8,9 Tmou
2002,03,04,05,07 Bedna
3 Osud
2004,05,06,07 Svíčky
2002 Breckou

Míša

Michaela Vachová

Tmou 4,6,7,8,9,14
Bedna 2002-2008
Osud 2,3,4,5,O5
Svíčky 2004,05,06,07
Sešlost 2010
Breckou 2002








a plejáda hostů

Petr

Petr Bartoš

9,X,12,17,18 Tmou
2008,9 Bedna
3,4,007,2010,2016 Matrix
2019 Po trati 2017 Kokořínský komár

Petra

Petra Tylečková

Tmou 19
Bedna 2018,2020
Svíčky 2013
Zacyklení 2011,13,14
Palapeli 2013,15
Deziluze 2015
Po trati 2016,18
Matrix 2017,18,19

Marek

Marek Novák

Široko daleko
2010 Sešlost
2010,11 Zacyklení
2011,12 Matrix
2011 Bedna
2015 Svíčky
2015 Deziluze
2016 Po škole
2016 Podzimní

Anička

Anna Nováková

Tmou 5
Sešlost 2010
Svíčky 2015
Po škole 2016

Zije

Roman Zielinský

5,6 Tmou
2003,2004,2005 Bedna

Statista

Tomáš Plánka

Osud 2

Alík

Aleš Pukl

3 Tmou
3 Lampa

Jiřka

Jiřina Kopsová

Tmou 3

Katka

Katarína Korkobcová

2010,11 Zacyklení

Mojma

Mojmír Červený

Tmou 12
Bedna 2012
Sandvič 2012
Matrix 2013

Nijel

Michal Čihař

2,3 Lampa

Ingi

Jan Ingerle

Tmou 2

Jindra

Jindra Hulová

2013 Sendvič

Bětka

Alžběta Křižanová

Matrix 2013

Kristýna

Kristýna Kozlíková

2019 Po trati

Eva

Eva Stanovská

Po trati 2020

Lukáš

Lukáš Pater

2020 Po trati


.-^-. vypracoval Ladosik (c) 2007-2020, ladik.liten.cz