tým nočních šifrovacích her

Popocatepetl

úvod členové naše účasti fotografie reportáže kniha návštěv odkazy

Naše účasti

rokdatumhramístotýmůkam jsme došlipořadí

rok 2000

10.-11.11.Tmou 1Brno51 týmůM:8/11, T:4/8(22.)

rok 2001

30.-31.3.Tmou 2Brno132 týmů12/15
2.-3.11.Tmou 3Brno200 týmůasi 6/14

rok 2002

19.-20.4.Bedna 2002Praha16/165.
4.-5.10.BreckouLiberec11/asi 15(1.)
18.-19.10.Tmou 4Brno200 týmů14/1412.

rok 2003

11.-12.4.Bedna 2003Praha
7.-8.11.Tmou 5Brno300 týmů6/>9

rok 2004

23.-24.4.Bedna 2004Praha
7.-8.5.Lampa 2Ústí nad Orlicí13 týmů13/133.
27.-28.8.Svíčky 2004Polička22 týmů?/16
12.-13.11.Tmou 6Brno200 týmů14/15(5.)

rok 2005

22.-23.4.Osud 2Zlín125 týmů18/18 po limitu(3.)
30.4.-1.5.Bedna 2005Praha200 týmů8/14
20.-21.5.Lampa 3Česká Třebová16 týmů
27.-28.8.Svíčky 2005Polička23 týmů16/165.
4.-5.11.Tmou 7Brno196 týmů13/14(7.)

rok 2006

28.-29.4.Osud 3Zlín148 týmů6/16
19.-20.5.Bedna 2006Praha
26.-27.8.Svíčky 2006Chotěboř
3.-4.11.Tmou 8Brno210 týmů12/15(39.)

rok 2007

30.-31.3.Matrix 3Praha176 týmů15/16(3.)
27.-28.4.Osud 4Zlín154 týmů17/18(15.)
18.-19.5.Bedna 2007Praha236 týmů10/13(21.)
25.-26.8.Svíčky 2007Jičín
2.-3.11.Tmou 9Brno213 týmů13/15(51.)

rok 2008

12.-13.4.Matrix 4Praha172 týmů20/202.
25.-26.4.O5Zlín160 týmů13/15(8.)
17.-18.5.Bedna 2008Praha210 týmů14/16(6.)
7.-8.11.Tmou XBrno442 týmů8/16(95.)

rok 2009

18.-19.4.007Praha120 týmů22 kódů5.
24.-25.4.Široko dalekoZlín175 týmů14/147.
16.-17.5.Bedna 2009Praha214 týmů14/17(27.)
9.-10.10.Dark CityOstrava16 týmů16/161.
6.-7.11.Tmou 11Brno226 týmů16/168.

rok 2010

17.-18.4.Matrix 2010Praha162 týmů11/112.
15.-16.5.Bedna 2010Praha247 týmů13/16(5.)
24.-25.7.Sešlost 2010Posázaví34 týmů12/14(14.)
10.10.Zacyklení 2010Praha24 týmů7/10(8.)
5.-6.11.Tmou 12Brno252 týmů13/15(22.)

rok 2011

5.3.Sendvič 2011Země a okolí263 týmů12 úloh z 2267.
9.-10.4.Matrix: The GamePraha184 týmů16/21(52.)
14.-15.5.Bedna 2011Praha237 týmů15/1511.
27.-28.5.Do půlnoci 6Uherské Hradiště47 týmů13/131.
23.-24.7.Sešlost 2011Třebíč42 týmů14/148.
1.10.Zacyklení 2011okolí Prahy28 týmů5/8(14.)
4.-5.11.Tmou 13Brno250 týmů12/16(5.)

rok 2012

25.2.Sendvič 2012Země a okolí286 týmů16 úloh z 2428.
21.-22.4.Matrix 2012Praha175 týmů14/145.
27.-28.4.Osud 5Zlín141 týmů12/16(4.)
12.-13.5.Bedna 2012Praha187 týmů12/16(18.)
2.-3.11.Tmou 14Brno251 týmů16/17(12.)

rok 2013

2.3.Sendvič 2013kdekoli293 týmů12 úloh z 2490.
16.-17.3.Po trati 2013Praha57 týmů15/16(11.)
13.-14.4.Fort Boyard MatrixPraha157 týmů2 klíče(43.)
18.-19.5.Bedna 2013Praha161 týmů16/1620.
24.8.Zacyklení 2013Praha18 týmů10/103.
31.8.-1.9.Svíčky 2013Jičín37 týmů
1.-2.11.Tmou 15Brno253 týmů8/17

rok 2014

18.1.Palapeli 2014Brno50 týmů12/1216.
1.3.Sendvič 2014kdekoli320 týmů16 úloh z 2424.
15.-16.3.Po trati 2014Praha61 týmů12/16(9.)
25.-26.4.Osud 6Zlín111 týmů16/168.
24.-26.5.Bedna 2014Praha150 týmů17/175.
21.9.Zacyklení 2014Praha27 týmů9/93.
7.-8.11.Tmou 16Brno251 týmů17/174.

rok 2015

17.1.Palapeli 2015Brno53 týmů12/1225.
14.-15.3.Po trati 2015Praha66 týmů5C/15(25.)
18.-19.4.MatrixPraha174 týmů28 - 9/10(18.)
23.-24.5.DeziluzePraha10 týmů21/211.
29.8.-30.8.Svíčky 2015Turnov32 týmů15/21(21.)
6.-7.11.Tmou 17Brno251 týmů14/17(36.)

rok 2016

19.-20.3.Po trati 2016Praha81 týmů7/16(24.)
16.-17.4.MatrixPraha177 týmůP4: 2(20.)
14.-15.5.Bedna 2016Praha158 týmů20/2029.
3.6.-4.6.Po školePraha100 týmů14/19(37.)
15.-16.10.Podzimní 2016Praha89 týmů19/1919.
4.-5.11.Tmou 18Brno249 týmů13/17(17.)

rok 2017

18.-19.3.Po trati 2017Praha81 týmů11/15(11.)
22.-23.4.MatrixPraha171 týmů11(6/12)/14(38.)
13.-14.5.Bedna 2017Praha138 týmů13/17(30.)
2.9.Kokořínský komárKokořínsko41 týmů12/1219.
3.-4.11.Tmou 19Brno251 týmů9/15(20.)

rok 2018

17.-18.3.Po trati 2018Praha53 týmů9c/16(16.)
14.-15.4.MatrikšePraha147 týmů6/7(17.)
12.-13.5.Bedna 2018Praha144 týmů12/18(50.)
9.-10.11.Tmou XXBrno395 týmů16/20(20.)

V případě, že nedojdeme do cíle, je pořadí uvedeno v závorkách.

.-^-. vypracoval Ladosik (c) 2007-2018, ladik.liten.cz